Karma bez zbóż i drobiu dla dużego psa?

Gość, 2022-03-09 08:51:39

Na które karmy według Was warto postawić, jeżeli chodzi jednak o te wersje bez zbóż, ziemniaków, czy drobiu. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą po prostu znajdziemy optymalną i smakowitą karmę dla naszego pupila. Pozdrawiam i mam nadzieję, że jeszcze podpowiedzi z Waszej strony się tutaj pojawią :)

Gość, 2022-03-12 12:07:56

My akurat dla naszego Benka daje karmy suche od Empire i ja osobiście polecam. Jedna z najlepszych karm na jakie mogliśmy trafić które łączącą bardzo dobry skład, świeżość składników i jednocześnie bardzo mu smakuje także no my nie zmieniamy sprawdzonych rozwiązań tym bardziej że bardzo mu smakuje

Gość, 2022-03-14 09:40:25

Dołączam do opinii na temat https://empireshop.pl/ bo mają naprawdę wysokiej jakości karmy dla szczeniaków, ale też dorosłych i dużych psów które lubią dużo zjeść, a jednak nasz amstaf jest dość wybredny. Te karmy są na bazie wyłącznie dobrego mięsa, do tego z dodatkowymi suplementami. Dla mnie duży plus

Gość, 2022-03-14 09:46:04

Dzięki za informacje! Zabieram się w takim razie za sprawdzenie co i jak, oby była trafiona :)

Gość, 2022-03-24 11:15:09

Dużo mięsa w składzie mają karmy Empire nie ma tam żadnej chemii ani zbóż, mój pies je uwielbia, są różne opcje w zależności od wieku i rasy psa. Ja jestem pozytywnie zaskoczona i jak najbardziej mogę polecić ze względu na skład i dawką dodatkowych witamin dla zdrowego rozwoju.
Odpowiedz jako gość