darmowa wyprawka WHISKAS JUNIOR

skarbeczek0204, 2010-05-25 13:45:36

Mam pytanie, czy ktoś z was zamawiał juz darmową wyprawkę dla kota whiskas junior i czy rzeczywiście jest ona za darmo? Bo mnie dziwi to, że w sklepach jest teraz promocja na puszke blaszaną z paczka karmy whiskas junior, dwoma saszetkami i mleczkiem i kosztuje kolo 12 zł a w wyprawce "darmowej" dochodzą plus jeszcze 2 saszetki?

izka53, 2010-05-25 14:04:16

nie wiem jak to wygląda w tej chwili, ale mój syn kiedyś dostał cos takiego, to było z 4 lata temu i było darmowe, a póżniej jeszcze parę razy przysyłali mu różne produkty m.in whiskas supreme

skarbeczek0204, 2010-05-25 15:36:50

ale aż tyle produktów byłoby za darmo? w telewizji w reklamie mówią by odebrac darmową wyprawkę na whiskas.pl a jak wchodze na ta strone to ani słowa nie pisze,że jest ona za darmo.

izka53, 2010-05-26 14:12:19

a nie ma tam żadnych komentarzy?

Annabeth, 2010-05-26 15:55:14

Pod artykułem na temat tej wyprawki na jednej ze stron internetowych w komentarzach było też zadane pytanie czy wyprawka jest za darmo. Wszyscy zgodnie twierdzili że to jest za darmo.

kitu*, 2010-06-01 15:04:07

Zastanówcie się i poczytajcie na temat karmienia kotów. Pomyślcie czy chcecie karmić czymś takim wasze kociaki. Co z tego, że za darmo skoro te karmy uzależniają, koty nie chcą jeść potem nic innego i cały czas chcą więcej. A co najważniejsze wpływa to fatalnie na ich zdrowie. Teraz zaoszczędzicie, ale potem będziecie musieli wydać krocie na leczenie kotka. Naprawdę warto zainteresować się tym tematem zanim podamy coś takiego swoim milusińskim.

izka53, 2010-06-01 18:27:30

podstawą żywienia kociąt jest duża różnorodność podawanych pokarmów, gdyż koty łatwo przyzwyczajają się do jednego i nie chcą jeść nic innego, zwłaszcza koty siedzące w domu. Nie sądzę, na podstawie własnych doświadczeń, aby podanie whiskasa od czasu do czasu uzależniło kociaka. To podobnie jak z mięskiem, czy z rybą - jeśli zasmakuje i dostanie czessto, nie będzie jeść nic innego. Kitu* , jestem pod dużym wrażeniem Twojego profilu , Bułhakowa nie znałam, a poza tym mam kota na tle kota / oczywiscie w liczbie mnogiej/. Napisz na profilu choc swoje imię, pozdrawiam

skarbeczek0204, 2010-06-01 20:13:50

ale tu nie pisze w temacie o podawaniu jej kotom tylko, czy to prawda ze jest ona darmowa? zawsze ktoś musi zrobic z igły widły. a to ze whiskas jest taki a nie inny i ze jest tania a ludzie kupuja ją bo na nic innego ich nie stac to jest tylko i wyłacznie ich sprawa. tak czy siak można dawać ją od czasu do czasu - jak kto woli.

Gość, 2010-06-04 00:18:11

Ja dostałam tą wyprawkę dla mojego kociaka,całkowicie darmowa-kurier przywozi do domu:) fajna sprawa:)

Marysienka98, 2010-06-13 20:21:26

Moja kotka jak była mała to właśnie zamówiłam jej taka wyprawkę. Nie masz się co martwić, bo na prawdę jest za darmo. Tylko jedynym minusem tej przesyłki jest to, że przychodzi 2-3 miesiące po dacie zamówienia :/
Ale tak jak mówię...CAŁKOWICIE JEST ZA DARMO :)
Odpowiedz jako gość